Teksto dydis:
Korupcijos prevencija
Padėkite mums tobulėti ir teikti dar kokybiškesnes paslaugas skirdami savo 1,2% pajamų 1,2 proc. parama

Korupcijos prevencija

VšĮ Onuškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės administracija yra suinteresuota, kad teikiant asmens sveikatos priežiūros paslaugas nebūtų korupcijos apraiškų (kyšininkavimo, tarpininko kyšininkavimo, papirkimo, piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, tarnybos pareigų neatlikimo, ir kt. korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų, kai tokių veikų padarymu siekiama ar reikalaujama kyšio, papirkimo arba nuslėpti, užmaskuoti kyšininkavimą ar papirkimą). Pacientus ar jų artimuosius, susidūrusius su galimai korupcinio pobūdžio veika mūsų įstaigoje, apie įvykį prašome pranešti įstaigos administracijai:

  • Raštu: K. Petrausko g. 16, Onuškis
  • Telefonu:
    • Direktoriui tel. 8 608 09761,
    • Administratorei tel. 8 615 75233.
  • Elektroniniu paštu: el.p onuskio.ligonine@gmail.com

Jeigu informaciją pateikiate raštu, pageidautina, kad nurodytumėte asmens, kurio veiksmus skundžiate, vardą ir pavardę, pareigas ir skundžiamus veiksmus, kuriuos manote esant korupcinio pobūdžio. Taip pat prašome nurodyti savo vardą ir pavardę bei adresą, kuriuo galėtume pateikti atsakymą. VšĮ Onuškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės administracija užtikrina asmens duomenų ir suteiktos informacijos konfidencialumą. Visa gauta informacija bus atidžiai įvertinta ir pateikta atitinkamai kovos su korupcija institucijai. Apie korupcijos atvejus anonimiškai galite pranešti Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) bei Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) karštosiomis linijomis:

  • STT „Karštoji linija“ – tel. (8-5) 266 3333, faks.: (8 706) 63 307, el.p. pranesk@stt.lt
  • SAM pasitikėjimo telefonas – tel. 8 800 66 004, (8 5) 266 14 95; (8 5) 205 3375, el.p. korupcija@sam.lt
  • Trakų rajono savivaldybės el. p. korupcija@trakai.lt

Asmenys, pageidaujantys tiesiogiai kreiptis į STT pareigūnus, priimami STT Administravimo valdybos Pareiškimų nagrinėjimo skyriuje (toliau – STT Pareiškimų nagrinėjimo skyrius), esančiame Vilniuje, A. Jakšto g. 6 arba Tarnybos teritoriniuose padaliniuose: Kaune, Spaustuvininkų g. 7; Panevėžyje, Vasario 16-osios g. 22; Šiauliuose, Vilniaus g. 140; Klaipėdoje, Pilies g. 12A.

*VšĮ Onuškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės administracija atkreipia dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus nustatyta baudžiamoji atsakomybė Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 236 straipsnyje.

Gerbiami pacientai, kyšio davimas medikams žemina medikų garbę ir orumą, sudaro sąlygas korupciniams veiksmams plisti ligoninėje. Geriausia padėka medicinos personalui – pagarbus Jūsų elgesys, nuoširdi šypsena bei geras žodis! Nelikite abejingi neteisėtai veiklai – kovokime su korupcija kartu!

VšĮ Onuškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės direktorius   Antanas Česnulevičius


https://www.stt.lt/lt/infocentras/2018-07-03-kysio-duoti-neapsimoka-vieno-atvejo-analize#turinys

https://www.stt.lt/lt/infocentras/2018-07-06-kysio-duoti-neapsimoka-antrasis-pavyzdys#turinys

https://www.youtube.com/watch?v=Vlw1aUjgoBs

Korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymas VŠĮ Onuškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės viešųjų pirkimų organizavimo ir vykdymo srityje