Teksto dydis:
Veiklos sritys
Padėkite mums tobulėti ir teikti dar kokybiškesnes paslaugas skirdami savo 1,2% pajamų 1,2 proc. parama

Istorija


Onuškio miestelis priklausantis Trakų rajono savivaldybei yra įsikūręs apie 30 km į pietvakarius nuo Trakų, Dzūkų aukštumoje. Onuškio gyvenvietė istoriniuose šaltiniuose minima nuo XV amžiaus, tačiau nėra gausu informacijos apie Onuškio miestelyje veikusios ligoninės veiklą. Ligoninės pastatas įdomus savo architektūra, istoriniuose šaltiniuose minima, kad ligoninė, buvusi klebonija (o 1944 – 1952 m. veikė Onuškio valsčiaus NKVD-MGB poskyris). Miestelio veidui solidumo suteikia didžiulė katedra ir akmenimis grįsta istorinė Kipro Petrausko aikštė, prie kurios įsikūrusi VšĮ Onuškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninė.

VšĮ Onuškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje yra teikiamos pirminio lygio stacionarinės palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos Vilniaus teritorinei ligonių kasai priklausantiems pacientams. Šios paslaugos apmokamos iš Privalomojo sveikatos draudimo biudžeto, bet ne ilgiau kaip už 120 dienų. Tais atvejais, kai pacientas yra išnaudojęs 120 kalendorinių dienų per metus gulėjimo trukmę, tačiau nori tęsti gydymą, galima pasinaudoti mokamomis paslaugomis.ligoninė, buvusi klebonija (o 1944 – 1952 m. veikė Onuškio valsčiaus NKVD-MGB poskyris). Miestelio veidui solidumo suteikia didžiulė katedra ir akmenimis grįsta istorinė Kipro Petrausko aikštė, prie kurios įsikūrusi VšĮ Onuškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninė.

Tikslas, Misija, Vizija, Vertybės


Pagrindinis VšĮ Onuškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės veiklos tikslas – gerinti gyventojų sveikatą, siekiant sumažinti gyventojų sergamumą ir mirtingumą. Siekti kokybiškai teikti medicinines paslaugas.

Įstaigos misija – teikti skaidrias, prieinamas, kokybiškas, kvalifikuotas, saugias, efektyvias palaikomojo gydymo asmens sveikatos priežiūros

Pagrindinės įstaigos vertybės:

  • Pasitikėjimas ir profesionalumas.
  • Komandinis darbas ir bendradarbiavimas.
  • Orumas ir pagarba.

VšĮ Onuškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės vizija – tapti lanksčia, šiuolaikiška, tobulėjančia, visuomenės pasitikėjimą turinčia sveikatos priežiūros įstaiga, kuri taiko modernius darbo metodus, nuolat gerina teikiamų palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugų kokybę ir prieinamumą, diegia naujas efektyvias medicinines ir slaugos technologijas, užtikrina paslaugų atitiktį ES sveikatos standartams, glaudžiai bendradarbiauja su kitomis sveikatos priežiūros įstaigomis. paslaugas Vilniaus teritorinei ligonių kasai priklausantiems gyventojams, racionaliai naudojant finansinius, personalo, modernių technologijų ir patalpų išteklius.

Dėl informacijos apie pacientų hospitalizaciją arba registraciją į eilę kreiptis į direktorių telefonu  +370 608 09761

VšĮ Onuškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje yra visa būtina ir šiuolaikinė įranga. Čia teikiamos gydymo, slaugos, minimalios sveikatą stiprinančios procedūros (masažas, gydomoji mankšta ir kt.). Taip pat teikiamos ir kitos sveikatos priežiūros paslaugos žmonėms, sergantiems lėtinėmis ligomis, esant nustatytai galutinei diagnozei, kai nebereikalingas papildomas ištyrimas ir yra netikslinga reabilitacija specializuotuose skyriuose. Gydytojai, slaugos specialistai ir kitas personalas pasirengę visada padėti.