Vasario mėnesį Seimo pirmininkas Viktoras Pranskietis aplankė VšĮ Onuškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje besigydančius pacientus.

Vasario 11 d., sekmadienį, po šv. Mišių, Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bazilikoje Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis lankėsi Onuškyje, kad pagerbtų Vasario 16-osios akto signatarą Donatą Malinauską.

Garbingąjį svečią prie Onuškio Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios vartų pasitiko kleb. Algimantas Gaidukevičius, kunigas emeritas Ignas Kavaliauskas, Trakų r. savivaldybės merė Edita Rudelienė, LR Seimo nariai Jonas Liesys ir Juozas Baublys, Onuškio seniūnė Zita Aniulienė, Onuškio Donato Malinausko gimnazijos direktorė Rima Blikertienė, VŠĮ Onuškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės direktorė Edita Stasiūnienė.

Garbingasis svečias ir jį pasitikę asmenys prie Donato Malinausko šeimos kapo padėjo gėles su užrašu „Lietuvos Respublikos Seimas.

Seimo Pirmininkas ir svečiai apsilankė Onuškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje. Susirinkusius ligonius Seimo Pirmininkas pasveikino visus Vasario 16-osios proga, paminėjo ir savo mamą, kuriai yra 90 metų, padalijo visiems Trakų Dievo Motinos atvaizdus, ir išeidami lauke, prie ligoninės durų, įsiamžino bendroje nuotraukoje.

BENDRA SVEČIŲ NUOTRAUKA PRIE ONUŠKIO PALAIKOMOJO GYDYMO IR SLAUGOS LIGONINĖS

 

Šaltinis: http://www.traku-zeme.lt/seimo-pirmininkas-onuskyje-pagerbe-vasario-16-osios-akto-signatara-donata-malinauska/