Mes rūpinamės Jūsų mylimu žmogumi

Esame nedidelė, šiuolaikiška ligoninė, teikianti slaugos ir socialinės globos paslaugas. Rūpindamiesi gyventojais, siekdami užtikrinti kokybišką slaugą ir globą, maitinimą ir laisvalaikį, 2023 metais globos skyrių iš I aukšto perkėlėme į II aukštą.

Toliau teikiame palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugas. Hospitalizacijai reikia turėti šeimos gydytojo siuntimą. Pacientas per metus turi teisę į nemokamas (apmokamas iš PSDF) 120 kalendorinių dienų trukmės slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugas.

Gera priežiūra, darbštūs personalo darbuotojai, dėmesys ir atjauta kiekvienam gyventojui. Profesionalūs darbuotojai visą parą teikia slaugos ir globos paslaugas, priežiūrą ir pagalbą. Vietoje esanti virtuvė užtikrina šviežią ir kokybišką maitinimą.

Esame atviri bendruomenei ir jos žmonėms.

Pagarbiai,

Onuškio palaikomojo gydymo