Apie mus

Onuškio miestelis, priklausantis Trakų rajono savivaldybei, yra įsikūręs apie 30 km į pietvakarius nuo Trakų, Dzūkų aukštumoje. Onuškio gyvenvietė istoriniuose šaltiniuose minima nuo XV amžiaus, tačiau nėra gausu informacijos apie Onuškio miestelyje veikusios ligoninės veiklą. Ligoninės pastatas išsiskiria įdomia architektūra. Istoriniuose šaltiniuose minima, kad ligoninė – anksčiau buvusi klebonija, o 1944–1952 m. čia veikė Onuškio valsčiaus NKVD–MGB poskyris.

 Miesteliui solidumo teikia didžiulė katedra ir akmenimis grįsta istorinė Kipro Petrausko aikštė, prie kurios įsikūrusi VšĮ Onuškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninė.

VšĮ Onuškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje yra teikiamos pirminio lygio stacionarinės palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos. Šios paslaugos apmokamos iš Privalomojo sveikatos draudimo biudžeto, bet ne ilgiau kaip už 120 dienų. Tais atvejais, kai pacientas jau yra išnaudojęs 120 kalendorinių dienų per metus (gulėdamas čia), tačiau nori tęsti gydymą, galima pasinaudoti mokamomis paslaugomis.

VšĮ Onuškio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje yra visa būtina ir šiuolaikinė įranga. Čia teikiamos gydymo, slaugos, minimalios sveikatą stiprinančios procedūros (masažas, gydomoji mankšta ir kt.). Taip pat teikiamos ir kitos sveikatos priežiūros paslaugos žmonėms, sergantiems lėtinėmis ligomis, esant nustatytai galutinei diagnozei, kai nebereikalingas papildomas ištyrimas ir yra netikslinga reabilitacija specializuotuose skyriuose.

Gydytojai, slaugos specialistai ir kitas personalas pasirengę visada padėti.

Dėl informacijos apie pacientų hospitalizaciją arba registraciją į eilę kreiptis telefonu: